U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Tiguan panorama 2010

Krijuar nga: makina.2019

Makina sapo ardhur nga gjermania me dogane pe paguar full extra tavan xhami ,automatik 4motion sedilje lekure +ngrohje ,kamera parkimi, sensor para mbrapa,sensor dritash,sensor shiu,larje fenerash, disqe alumini goma 90% 2.0tdi makina eshte ne gjendje shum te mire vizuale edhe teknike mundet ta provoni tek mekanik juaj

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 10,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Pogradec

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Tiguan
viti: 2009
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.