U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

TATA INDICA 1.3 JTD Viti 2014 (NDËRROHET)

Krijuar nga: Shop Al

Shitet Tata Indica viti 2014 e Bler me 0 Km dhe e Perdorur Vetem Nga 1 Person Motoer 1.3 Diesel 68000 Km Origjinale Xhama Elektrik Kondicioner Audio Cd Aux Mp3.Makina Esht Ne Gjendje Shum Te mir Nga Ana Vizuale Dhe Xhenerike. MUNDESI NDËRRIMI

Krijuar 6 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet