U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Super porsche cayenne turbo S 4.8-550kf 2009

Krijuar nga: Shop Al

Modeli: Porsche Cayenne Viti: 2009 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti: Benzinë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Porsche Cayenne 4.8 turbo S 550kf 2009 full opsion / tavan xhami panoramik / kamera parkimi /pasqyra me palosje / disqe 21 / xhama te zinj orgjinal / sedilet gjys lekure gjys kamosh me ngrohje para dhe mbas/ navigator / kasetafo me touch / buton sporti / marshe ne timon / impiant muzike bose / tapiceri me qepje extra / fenere bixenon me levizje sipas terrenit / sensor parkimi / shiu / dritash / e shum opsione tjera /targa letra te paguara per nje vit

Krijuar 6 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier


Sugjerimet