U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Super papafingo 3+1+2 160m kodra e diellit

Krijuar nga: Shop Al

Tek Kodra e diellit Shitet Super Apartament i pa mobiluar totalisht 3+1+2 Me Pamje Te Lire . Penthouse ka nje pamje fantastike nga Qendra e tiranes dhe ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati te ri sapo rikonstruktar komplet te paisur me ashensor. Gjithashtu ofron dhe nje garazhd , Organizimi eshte: sallon+kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 veranda, dhe nje magazine, ap esht suuper i nvestuar Zona ofron te gjitha lehtesirat e mundshme si: supermarket, cerdhe per femije, park lojrash etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 165
Kategoria: Papafingo
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet