U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Smart ForFour 1.5 diesel Automatic “Panorama”

Krijuar nga: makina.2019

Makina eshte ne gjendje optimale,te gjitha serviset e bera ne kohe,se fundmi ju eshte ber shtytsi i marshave i ri 300€ dhe 4-goma te reja 200€ letrat e prera. Auto DP

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,600
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Elbasan

prodhuesi: Smart
modeli: Forfour
viti: 2004
kilometrat: 140 000 - 149 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.