U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SJITET PAPAFINGO NE GOLEM

Krijuar nga: Shop Al

Shitet papafingo ne Golem, Kavaje. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m/2 edhe nje verande me sip 85 m/2. Organizohet nga nje sallon i perbashket me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 verande te madhe dhe nje ballkon me pamje fantastike ! Per me teper informacion : 0693040629

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 58
Kategoria: Papafingo
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Kavajë


Sugjerimet