MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra


Rreth Produktit


shitet vinc levizes per ngarkim shkarkim materialesh/mallrash ne lartesi me kapacitet 300 kilogram * shume pak i perdorur bashke me kamalecat mbajtes 0682068059

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: i Diskutueshem
Kontakt: 0682068059
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

1 muaj më parë

Automat per Nderrim linje


Tregtoj Automat per Nderrim linje 63A- Monofaz.

Durrës

1 muaj më parë

Fluke 325 True Rms


Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesioni...

Tirana

4 muaj më parë

Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva


Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatsh...