U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

Krijuar nga: RealEstate

Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rruga: Kongresi i Lushnjes, lagje 12, Nr 18. Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha. Vila eshte e rikonstruktuar dhe shume e mirembajtur. Kush eshte arkitekt ose inxhineir ja di vleren reale ketyre banesave. Vila eshte ndertuar ne kohen e Italise viti 1942 me arkitekture italiane me dritare e dyer te medha. Kati i dyte,catia solete plus cati me tjegulla me lartesi2,3 m.si dhe dyqani jane rikonstruktuar komplet ne vitin 2006 . Vila ka 3 ballkone, verande dhe garazh. Mundesi per te shfrytezuar catine per te krijuar ambjent shtese banimi ose papafingo. Vila ndodhet ne qoshe te rruges dhe perbehet dhe nga nje dyqan me nje siperfaqe te konsiderushme i perdorur me pare dhe si depo farmaceutike. Presim vetem telefonata serioze. Nr kontakti: 0692135719 Cmimi sipas vleres qe ka banase dhe vleresimit ne treg.

Krijuar 3 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 1
Kategoria: Vila
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Kavajë

Kontrata: Shitet
garazh: Nuk ka
oborr: Nuk ka
siperfaqe: 400m2
dhoma: 7
kati: 3
tualete: 1

Sugjerimet