U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Vile 2 Kateshe ne Mullet

Krijuar nga: Shop Al

Zona: Mullet Shitet Vile 2 kateshe ne Mullet prane Tegut, me siperfaqe trualli 600m dhe siperfaqe ndertimi 400m. Vila eshte e organizuar nga kati nentoke me siperfaqe 140m, nga kati i pare dhe i dyte, 1 sallon i madh, ambjent ngrenie dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, secila nga 1 tualet me vete, 3 ballkone, oborr i shfrytezueshem. Arredim Modern, teper e mirembajtur. Me hipoteke Cmimi 550.000 euro i diskutueshem Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni ne 069 48 22 22 8

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 550,000 Lekë
Kategoria: Vila
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet