U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Super Vile ne Krrabe

Krijuar nga: Shop Al

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist te shumte. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 196 m2, te ndara ne tre kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vete, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet, ne holl, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe verande 10 m2. Kati trete organizohet, holl, dhome (momentalisht studio) dhome sherbimi (momentalisht ambient i surveimit te kamerave), si dhe nje verande 26 m2. Vila ka punime teper cilesore, dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin, etj. Pozicionimi qe ka vetem 15 min larg nga TEG-u e ben te pershtatshem per vile banimi, apo ambient biznesi, si restorant me prodhime bio te zones etj. Siperfaqe ndertimi 196 m2, siperfaqe trualli 230 m2 , si dhe siperfaqe toke ne rrethimin e viles 700m2.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 180,000
Kategoria: Vila
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet