U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Skoda Yeti 2011 Benzin/Gaz

Krijuar nga: makina.2019

Shitet Skoda Yeti viti i prodhimit 2011 ngjyra e zeze, fuqia motorrike 1.2 Benzin/Gaz super ekonomike,makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike,mund ta kontrolloni ku te deshironi sepse eshte mbajtur per makine familjare dhe shitet nga privat dhe jo tregetar. Per me shume info kontaktoni ne nr e tele. 0692509577

Krijuar 4 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 6,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Škoda
modeli: Yeti
viti: 2011
kilometrat: 130 000 - 139 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet