U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet ose nderrohet me motorr

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 2574

Shite peugot 407 2005 1.6 nafte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur me dogan te paguar gjitha sherbimet e bera me sencor parkingu sendile e pasqyra elekrike navigator drita automatike Makina shum e ne gjendje si nga ana mekanike edhe nga ana estetike Shitet ose nderrohet Perferohet edhe naj motorr me letra Kontakto ne nr 0693222775

Krijuar 4 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Lezhë

prodhuesi: Peugeot
modeli: 407
viti: 2005
kilometrat: 20 000 - 24 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!