U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SHITET OSE NDERROHET GOLF 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

Krijuar nga: makina.2019

VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PERFEKTE E GATSHME PER CDO PROVE DOKUMENTA TE RREGULLTA MUNDESI NDERRIMI TE INTERESUARIT NE CEL

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 2,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 1999
kilometrat: 130 000 - 139 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni