U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

shitet ose nderrohet

Krijuar nga: makina.2019

shitet a klas ne gjendje perfekte shum e paster si brenda edhe jasht me letra te paguta makina eshte me sherbime te bera ne koh te gjitha mund ta shikon tek mekaniku juaj qe keni besim

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 2,300
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: A170
viti: 2001
kilometrat: 15 000 - 19 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.