U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet-Nderrohet Chrysler2.7 Benzin Gaz Automatik

Krijuar nga: makina.2019

Chrysler modeli 300 c motor 2.7 Benzin Gaz (nuk e kap taksa e luksit) Shume makine e mbajtur dhe shume ekonomike,me prove Pogradec Tirane 15 mij lek te vjetra. Ndezje me pult e motorrit nga larg ,shume e pershtatshme ne Dimer. Per me shume informacione telefononi ose shkruani ne Whatsapp. Cmimi shume pak i diskutueshem

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 6,000 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Pogradec

prodhuesi: Chrysler
modeli: 300 C
viti: 2007
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.