U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Motorr

Krijuar nga: Gret

Shitet motorr suzuki burgman 250cc. Viti 1999, motorri ka 59000 km. Cmimi i diskutueshem. Motorri eshte ne gjendje te mire, gati per cdo lloj prove dhe me dokumenta te paguara.

Krijuar 4 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 1,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet