U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Mercedes Benz E350 4MATIC

Krijuar nga: Shop Al

- EVO 350 4MATIC Full Opsion - Viti 12/2008 - 238,000 KM origjinale - 5 Dyer - 350 4Matic Benzin-Gaz Shume e shpejte dhe ekonomike - Kambio Automatike - Kambio me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manual) - Sedilje elektrike + memorje + ngrohje + fryrje + çfryrje - Komanda ne timon - Sallon lekure - Interiori ngjyre te zeze, lekure - Marsha F1 +/- - Auto Hold(Ne semafor shtyp frenen rr vet makina) - Klima dixhitale kater zonale - Baxho xhami me hapje elektrike - Drita Bi-Xenon - Sensor Dritash - Sensor shiu - Bagazhi me buton - Navigator te madh CD, AUX, BLUETOOTH - Bagazhier - Perde elektrike - Disqe Alumini me goma te reja 90% - 2 Çelësa - Makina eshte ne super gjendje, eshte e gatshme per cdo lloj prove, me te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur. - Çmimi: 9000 EURO i DISKUTUESHEM. - NR. CEL: +355 68 31 87 494

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 9,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E
viti: 2008
kilometrat: 238.000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.