MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shitet lavatrice mekanike


Rreth Produktit


Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 12,000Leke
Kontakt: 0698806619
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Elbasan

4 muaj më parë

Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu


super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmi...

Durrës

4 muaj më parë

Hell pjekje pulash


Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

Durrës

1 muaj më parë

Fluke 325 True Rms


Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesioni...