MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shitet hotel 3 katesh te Mali Robit,Golem-Durres1


Rreth Produktit


Shitet hotel 3 katesh te Mali i Robit ne Golem.Hoteli ndodhet prane bregut te detit.Hoteli ka 15 dhoma te kompletuara per cifte dhe 3 dhoma per femije.Hoteli eshte me hipoteke dhe ka edhe 800 m2 truall rreth e perqark.Hoteli ndodhet ne mes te pishave prane bregut tedetit.Shitetperarsye familjare.Hoteli shitet 300000 euro.Nese preferohet te blihet hoteli bashke me lokalin qe eshte ne krah te hotelit cmimi total shkon ne 500000 euro.Cel 00355695291520

Specifikimet

Kategoria: Vendbanime
Postuar nga: 3AAAGJ
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 300,000 €
Kontakt: 00355695291520
Krijuar 1 javë më parë

Sugjerimet

Tirana

4 muaj më parë

Shitet Apartament 1+1 ne rr Mine Peza


Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 66m, ne rrugen Mine Peza, prane ish Conadit....

Tirana

4 muaj më parë

Apartament 3+1, Bulevardi Deshmoret e Kombit


Apartamenti është i pozicionuar në Bulevardin Deshmoret e Kombit pas 2 Kullave B...

Tirana

4 muaj më parë

Shtepi private ne rr Jordan Misja


Shitet Shtepi Private ne rrugen Jordan Misja, me siperfaqe 500 truall, nga te ci...