MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shitet gjiro mishi


Rreth Produktit


shitet gjiro mishi per fast food Cmimi: 220 mije leke

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Divjakë
çmimi: 22,000Leke
Kontakt: 0698806619
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

1 javë më parë

Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)


Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga t...

Durrës

4 muaj më parë

Hell pjekje pulash


Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

Elbasan

4 muaj më parë

Furre inkaso italiane


furre inkaso.....ne gjendje shume te mire.....