U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet , full opsin 2006 automatike

Krijuar nga: makina.2019

Shitet , letrat per 1 vit , 256 mij km naft 2000 kamio automatike , ne baxho xhami , serdile me ngrohie . Te gjitha sherbinet e bera , pomp voji , kit rryp motorri , voj kamio . 5500€ ne super gjendje

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 5,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Passat
viti: 2006
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.