MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shitet friteze profesionale


Rreth Produktit


Shitet friteze profesionale me gaz me dy gropa 5+5 litra ne gjendje shume te mire Cmimi: 290 mije leke

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 29,000Leke
Kontakt: 0698806619
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

4 muaj më parë

Shitet lavatrice mekanike


Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke

Tirana

4 javë më parë

Shes tomorrice gruri


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

Lushnjë

4 muaj më parë

Korrse bari Gjermane e Re


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjerm...