U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SHITET AUDI Q5 S-LINE 3.0 FULL OPTIONS

Krijuar nga: makina.2019

⤵️Shitet ✔ Marka,Modeli : Audi Q5 ✔ Motorri: 3.0 (pa takse luksi) ✔ Viti : 2014 ✔ Kambio : Automatik ✔ Lenda Djegese : Benzine ✔ Ngjyra : BARDHE ✔ Opsionet: S-line, Audi Exclusive Interior, Tavan panoramik, Bang & Olufsen 14 bokse 500W, Audi MMI, Start -Stop dhe Eco Start Stop ne trafik, Navigation System, Bluetooth, Sensor Parkimi Para Mbrapa + Kamer Parkimi, Adaptive Xenon Headlights, Timon 3sh me -|+ pedals, pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Airbags shtese, Sedilje elektrike, Cruise Control, Hill Assist, Disqe 20' me goma Bridgestone te pastra, perde origjinale, sediljet e pasme te levizshme dhe palosshme, mbyllje bagazhi me buton, pasqyra mesit anti verbuese elektrike. ✔ Makina eshte Full Options nuk i mungon asnje opsion eshte me full ne llojin e saj, Me letra te prera per nje vit, vetem nje pronare femer me pare, i pershtatshem per impiant gazi, konsum mesatar 8.5-9 Lt-100km,gjithashtu eshte shume shpejt.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 24,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Audi
modeli: Q5
viti: 2014
kilometrat: 130 000 - 139 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.