U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016

Krijuar nga: makina makin

Shitet vetura Audi A3 Viti i prodhimit - 2016 Motori - 2.0 TDI Nderruesi - Automatik Lleda Para dhe mbas Senzor parkingu - Para - Mbas Senzor te shiut dhe dritave Klima tronic 2 zonale Karrika me nxemje- isofix Tempomat Navigacion I Posadoganuar dhe rexhistruar INFO : 044/876-533

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 16,900
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Prishtina

prodhuesi: Audi
modeli: 100
viti: 2016
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.