U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SHITET APARTAMENT, TEK KOMPLEKSI MAGNET

Krijuar nga: Shop Al

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale prej 92 m/2 dhe ate te brendeshme 81.3 m/2 tek kompleksi "Magnet" tek 21 dhjetori. Nodhet ne kat te 8 dhe te fundit. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete njeri prej tyre ne dhomen matrimoniale, brenda jane te gjitha punimet ekstra nga pronari. Apartamenti shitet bosh . Orientimi jug ! Per nje vizite ne prone : 0693040629

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 87
Kategoria: Apartamente
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet