U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SHITET APARTAMENT ,OKAZION,

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 2900

Shitet nje apartament me dekumenta te rregullta ne Plazhin e Durresit.Apartamenti ndodhet 80 m larg nga bregu i detit eshte 140m2 shtepi banimi dhe 250 m2 verande e pajisur me ngrohje qendrore me kaldaje.Eshte ne katin e 7 me ashensor.Per me teper shikoni fotot dhe mos nguroni te shkruani ne email per ta pare si Apartament Keni pamje nga deti dhe nga rruga .Çmimi eshte i diskutueshem.

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 135,000
Kategoria: Vendbanime
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!