MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shiten karrige per lokal


Rreth Produktit


Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa

Specifikimet

Kategoria: Mobilje
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 2,800Leke
Kontakt: 0698806619
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

4 muaj më parë

Dollap Garderobe IKEA


Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture...

Durrës

4 muaj më parë

Shiten divane


Shiten 2 divane ne gjendje shume te mire dhe teper te rehatshem Cmimi: 180 mij...

Tirana

4 muaj më parë

Karroca Silver Cross


Karroce marka Silver Cross e ardhur nga Anglia🇬🇧ne gjendje shume te mire dhe shu...