MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Shes tomorrice gruri


Rreth Produktit


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Tirana
çmimi: i Diskutueshem
Kontakt: 0692387894
Krijuar 4 javë më parë

Sugjerimet

Lushnjë

4 muaj më parë

Korrse bari Gjermane e Re


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjerm...

Durrës

1 muaj më parë

Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)


Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta...

Tirana

4 muaj më parë

Frigorifer


Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.