U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Seat Ibiza CUPRA

Krijuar nga: mk.cars

Kolata e vo top top top sostojba nema nikakvi ostetuvanja full servisi napraveni glanc novi gumi 205/40/17 6 brzini 1.9 tdi 160 ks fabrickiii povece info na tel 070 204 326

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Kavadarci

prodhuesi: Seat
modeli: Ibiza
viti: 2005
kilometrat: 140 000 - 149 999
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.