U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Renault Modus

Krijuar nga: makina.2019

Okazion. Shitet renault modus benzine 1.2 me dogane te paguar e sapoardhur. Gjendja perfekte me 87000km. Cmimi i diskutushem.

Krijuar 4 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë

prodhuesi: Renault
modeli: Model Tjeter
viti: 2008
kilometrat: 85 000 - 89 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.