U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Range Rover Autobiography 4.4 Diesel FULL

Krijuar nga: Shop Al

Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti. Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal ,disqet e zeza me sedilje bezhe full lekure. Sherbimet e makines jane te bera tek Range Roveri te gjitha sherbimet nuk ka asnje lloj nevoje ,letrat te sapoprera. !!! Vetem telefonata serioze !!! !Cmimi i diskutushem! OPSIONET : Siguria Shpërndarja elektronike e frenave Asistimi i frenave Asistimi ne malore Programi i Stabilitetit Elektronik Kontrolli tërheqës Imobilizuesi i motorit Bllokimi qendror Bllokimi i Sigurisë së Fëmijëve Bllokimi i dyerve të energjisë Fenerët automatikë LED Aktivizoni treguesit në ORVM Fshirëse e pasme Fshirëse që ndiejnë shiun Larës te fenerëve Rregulluesi i rrezes së fenerëve Komoditeti Kondicioneri - Kontrolli i klimës me katër zona ngrohës/ftohes Rregullimi i drejtimit - Dretimi i dritave sipas timonit Drejtues i montuar Audio Marshe ne timon Auto Pilot Priza elektrike 12V Sensori i parkimit të pasëm Kamera e pasme e parkimit Pasqyra e Pasme e Rregullueshme Elektrike Shtypni butonin e ndalimit të fillimit Selia e drejtuesit të rregullueshëm me lartësinë Mbështetje sipas trupit Tapiceri - Lëkurë Mbajtësit e Kupës së Parë Hyrja pa çelës Kontrolli i klimës Feneret Lloji i dritës - LED me piksel Llampat e mjegullës së përparme Llambat e mjegullës së pasme Instrumentimi dhe komunikimi Largësia deri në serbator bosh Treguesi mesatar i efikasitetit të karburantit Paralajmërim i rripit të sigurimit Paralajmërim i ulët i karburantit Paralajmërim i dyerve Navigimi GPS Sistemi muzikor CD / DVD Player Memorje e brendshme USB Bluetooth !!! Vetem telefonata serioze !!!

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 65,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Land Rover
modeli: Range Rover
viti: 2015
kilometrat: 100000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet