MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Qafore metalike te reja per kollona


Rreth Produktit


Qafore metalike te reja per kollona, gjatesia 80 cm, bashke me kunjat fiksues , gjithsej 36 qafore komplete me cmim 18000 leke(te vjetra) /qafore Kontakt 0682068059

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 1,800Leke
Kontakt: 0682068059
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Elbasan

4 muaj më parë

Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro


Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne...

Durrës

4 muaj më parë

Shitet sober per krepa


Shitet sobe per krepa me gaz me dy plitka Cmimi: 200 mije leke

Tirana

4 muaj më parë

Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva


Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatsh...