U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Porsche Panamera

Krijuar nga: mk.cars

Shikime: 1852

Kolata e vo ispravna sostojba.. nema grebnatinka.. novo registrirana..za poveke detali slobodno javete se..

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 41,000
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Skopja

prodhuesi: Porsche
modeli: Panamera
viti: 2011
kilometrat: 150000-159999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!