U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

Krijuar nga: makina.2019

Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Adaptive Cruise Control / Air suspension / Alarm system / Alloy wheels / Ambient lighting / Arm rest / Autom. dimming interior mirror /Bi-xenon headlights / Blind spot assist /BluetoothCD player / Central locking / Daytime running lights / Electric heated rear seats / Electric heated seats / Electric seat adjustment / Electric side mirror /Electric tailgate / Electric windows /Emergency brake assist / ESP / Fog lamp / Four wheel drive / Hands-free kit / Headlight washer system / Hill-start assist Immobilizer / Isofix / Keyless central locking / Leather steering wheel / Light sensor / Lumbar support / Multifunction steering wheel / Navigation system / On-board computer / Paddle shifters / Panoramic roof / Power Assisted Steering / Rain sensor / Roof rackSound system / Sport seats / Sports package / Sports suspension / Start-stop system / Sunroof / Touchscreen / Traction control / Traffic sign recognition / Trailer coupling fix /Tuner radio / Tyre pressure monitoring / USB port / Voice control / Warranty / Winter package Te gjitha sherbimet e bera. Goma te Reja Pirelli ( Mundesi nderrrimi ) Me nderrim Cmim Tjeter Cel: 0699725307 Vetem Whatsapp

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Porsche
modeli: Cayenne

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.