U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

PEUGEOT 307 1.6 HDI 120 MIJ KM ME LIBER

Krijuar nga: makina makin

PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 120MIJ KM ME LIBER ☎️☎️+383 49 41 41 01☎️☎️ QMIMI 4800€ PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 120 MIJ KM ME LIBER TE SERVISIT 2 PARE GOMA ME FELLNE VERE -DIMER GJENDJE PERFEKTE HARGJIMET SHUM TE VOGLA REGJISTRIM DERI NE FUND TE VITIT 2 QELSA VETURA POSEDON XHAMA ELEKTRONIK, BORD KOMPJUTER, PASQYRET ELEKTRONIKE, KLIM 2 ZONALE, RADIO CD ME TELEKOMAND NE VOLLON, KARRIKAT ME NXEMJE ABS, HIDRAULIK, ESP. VETUR QE SKA NEVOJ PER INVESTIM GJENDJE SHUM TE MIRE.

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 4,800
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Vushtrri

prodhuesi: Peugeot
modeli: 307
viti: 2007
kilometrat: 120 000 - 129 999
targa: Kosovare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.