U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Passat CC R-Line Nafte FULL

Krijuar nga: Shop Al

Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automatik Navigator Bluetooth Mp3 SD Card AUX Tapiceri lekure dhe kamoshe e zeze Sediljet me ngrohje dhe automatike Makina disponon sistemin keyless Go(makina hapet vetem duke vene doren tek doreza pa qene nevoja te shtypesh butonin) Ndezje me buton(mjafton te kesh celsin afer) Start/Stop(fiket ne trafik per ekonomi) Auto Hold Perde Origjinale me buton Panorama Sensor Shiu dhe Sensor dritash Lares fenerash Pasqyra automatike me ngrohje dhe me erresim automatike Sensore parkimi para dhe mbrapa Fenere bi-xenox me opsionin qe kthehet neper kthesa Bagazhi eshte me sensor qe hapet me kembe Xhamat anash, mbrapa dhe siper te zinj origjinal Disqe 18 R-Line dhe 2 goma dimri Letrat e paguara deri ne nentor 2019 dhe siguracion Full kasko deri ne Maj 2020 Kiti motorrit dhe vaji i kambios i nderruar Makina eshte e mbajtur mire cdo servis eshte bere ne kohe dhe nuk eshte lene mbas dore. E gatshme per cdo lloj prove I diskutushem!

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 15,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: CC
viti: 2012
kilometrat: 190000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet