MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Packard Bell


Rreth Produktit


Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Sistemi : Windows 10 Pro (sipas deshires edhe Windows 7 Pro) Processor : AMD E1-2500 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1.40 GHz Skeda Grafike : AMD Radeon(TM) HD 8240 Installed Memory (RAM) : 8,00 GB Hard Disk : 320 GB System type : 64-bit Operating System,x64-based processor Display : 15.6'' HD LED LCD Battery : 4-cell Li-ion cmimi i diskutueshem Per cdo informacion dhe prove me kontaktoni,faleminderit !

Specifikimet

Kategoria: Elektronika
Postuar nga: toner 4
Vendndodhja: Fier
çmimi: 179 €
Kontakt: 0695396964
Krijuar 1 javë më parë

Sugjerimet

Tirana

3 muaj më parë

IPHONE X 256 OKAZION


Shitet Iphone X 256 giga i bardhe ne gjendje perfekte funksionale. ka dhe kariku...

Berat

3 muaj më parë

Shitet nje PS4.


Shitet nje PS4 500 GB memory , i kutise(i pahapur) .

Durrës

2 javë më parë

Casio gst b100


Shitet Casio Gst b100 gjendja super si e re.