U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Opel insignia cosmo 2.0 cdti 2010

Krijuar nga: makina.2019

Makina eshte viti 2010, motor 2.0 nafte,kambio manuale,klima tronic, sensor parkimi,abs,sedilje lekure, xhama te zinj origjinale fabrike, pilot automatic,dogana e paguar.

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 6,400
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier

prodhuesi: Opel
modeli: Insignia
viti: 2010
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.