U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OPEL ASTRA 2.0 NAFTE VITI 2000

Krijuar nga: makina.2019

Me dokumenta te rregullta....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.....Kondicioner...Airbag......Per me shume info kontaktoni ne cel 0695152988

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 1,650
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Opel
modeli: Astra
viti: 2000
kilometrat: 300 000 - 349 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.