U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OKAZIOONN VW GOLF 5 2.0 NAFTE 2005 SUPER GJENDJE

Krijuar nga: makina.2019

WOLKSVAGEN GOLF 5 NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE SI BRENDA DHE JASHTE ME DOKUMENTA TE PAGUAR deri ne mars 2020 MAKINA ESHTE E GATSHME PER CFARE DO LLOJ PROVE PER ME SHUME INFO KONTAKTO 0676430343 SHITET SE ESHTE BLERE MAKINE TJETER OKAZION

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,700
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2005
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.