U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OKAZION URGJENT

Krijuar nga: macone

Shes hyrje 1+1 pallat i ri 70 metra katror.. Totalisht i kompletuar me gjthcka, si salloni, guzhina ashtu dhe Dhoma e gjumit.te gjitha pajisjet jan te reja. Shtepija esh e banuar shume pak koh.. Per arsyje se jetoj ne itali.. Shtepia e sh e perber nga 1 dhome gjumi me hapsir te madhe.. Me 2 dollape krevat martesor dhe krevat femije..ballkon. Dhe koridor. Hyrja ndodhet ne lagjen Pavarsia Rruga Kosova Pak metra larg Lungo Mares

Krijuar 4 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 36
Kategoria: Vendbanime
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë


Sugjerimet