U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Okazion Toyota RAV 4 2014

Krijuar nga: makina.2019

Shes makinen me 100 mij kilometra.toyota RAV 4 .vit prodhimi 2014 full opsion.shume e paster.makina eshte pothuaj ere mund te shikohet kur te doni gjendet ne vlore ne rrugen transballkanike Tek fusha e aviacionit.cmimi shum pak I diskutueshem19500 euro!plus 4 goma e 4 disqe alumini per dimer.cel : +355697501260

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 19,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë

prodhuesi: Toyota
modeli: RAV4
viti: 2014
kilometrat: 100 000 - 109 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.