U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OKAZION SUPER C300 BENZIN AMG 2011

Krijuar nga: Auto Service

Shikime: 1718

C 300 motorri 2999cc sapo ardhur me dogan paguar gati per targa super gjendje makina 145klm me garanci behet me gaz 100% full makinanavi mdhe qe ngrihet sensor fabrike sedile me ngroheje+fryrje crfyrje+komando elektrike te dera timon elektrik +me ngrohje baxha xhami bishte pas dritat kseno bixeno sistemi muzikes HARMAN KARDON 2 celsa inoxi gjendje spektakel 9800euro cmimi i diskutueshem vetem per me cash behet edhe me NDERRIM me nderrim ka cmim tjeter.0693132702

Krijuar 1 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 9,800
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C300
viti: 2011
kilometrat: 10000
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!