U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Okazion:GOLF 5 1.9 TDI ME DOGANE VITI 2005

Krijuar nga: makina.2019

Okazion: Golf 5 TDI esa po ardhur me dogane te paguar , shum e mbajtur dhe ekonomike disqe sport goma te reja 90% kamio manual kondicioner KLIMA shum e paster si nga brenda dhe nga jasht nga ana ESTETIKE XHINERIKE dhe MOTORIKE esht shum e mbajtur te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur me liber sherbimi e perdorur vetem nga nje pronar per me shum kontaktoni Cel..0699751522

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2005
kilometrat: 170 000 - 179 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.