MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.


Rreth Produktit


Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem dy hyrje per kat, apartamenti ndodhet ne katin e 5, ne nje nga zonat me te qeta te Durresit, prapa ish parkut sportiv. Zona eshte perfekte per familje pasi ka shkolla, supermarkete, markaten dhe qendren shume afer. Shitet per arsye largimi jashte shtetit.

Specifikimet

Kategoria: Vendbanime
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 55,000 €
Kontakt: 0693309515
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

2 muaj më parë

Shitet apartament 2+1 Zona 21 Dhjetori


JEPET ME QERA; Apartament 2+1 /zona; “ 21 Dhjetori”📌 Apartamenti ndodhet mbrapa...

Vlorë

2 muaj më parë

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI


PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUN...

Vlorë

2 muaj më parë

OKAZION URGJENT


Shes hyrje 1+1 pallat i ri 70 metra katror.. Totalisht i kompletuar me gjthcka,...