U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 2719

Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem dy hyrje per kat, apartamenti ndodhet ne katin e 5, ne nje nga zonat me te qeta te Durresit, prapa ish parkut sportiv. Zona eshte perfekte per familje pasi ka shkolla, supermarkete, markaten dhe qendren shume afer. Shitet per arsye largimi jashte shtetit.

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!