U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OKAZION A CLASS 180 CDI MANUAL 2005

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 2664

Modeli: A-Class / Mercedes-Benz/A 180 Viti: 2005 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 170 000 - 179 999 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Super okazion super gjendje A class 180 cdi 2005 me letra te prera per nje vit tapiceri bezhe goma te reja komanda ne timon sedilje elektrike shume e mirembajtur nga personi qe eshte perdorur makina eshte e gateshme per cfaredo lloj prove per me shume info kontakto 0676430343

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!