U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OCAZION_RANGER_ROVER-SPORT__V8_FUORISTRADE

Krijuar nga: Shop Al

Ranger_Rover-Sport...vitit 2010...motorr 3.6 diezel...kamio Automatic...me 265 mij Km...shkalle...sensor parkimi para-mbrapa..Navi..sendilje elektrike & me ngrohje...dopio-clima..drita xeno-Neon..sallon lekure ngjyre e zezë...komando ne timon...tavani siper Baxha-xham...4 gomat e reja...disqe alumini-super...pasqyrat me palosje..ngjyra jashte e zezë metalizato...drita Xeno-neon...Xhamat e pasem te Zinj-Origjinal...full-full...Makina esht ne super gjendje...e sapo ardhur nga...e sapo targuar..& me letra tpreme per nje Vit gati...Cmimi i PaDiskutueshem...Nderrim vlera 12 €...te interesuarit Serioz te kontaktojne ne nr e tel...+355697945539...Per Nderrime...ne Wasap

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 10,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Land Rover
modeli: Range Rover Sport
viti: 2010
kilometrat: 20 000 - 24 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.