MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu


Rreth Produktit


super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmim....me i lire ne te gjithe shqiperine. garanzia 3 vjet

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Elbasan
çmimi: 1,150 €
Kontakt: 0694882445
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

4 muaj më parë

Hell pjekje pulash


Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

Tirana

4 muaj më parë

Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva


Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatsh...

Tirana

4 muaj më parë

Vegla pune


Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke...