U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mirtubishi l200

Krijuar nga: makina.2019

Shitet mitsubishi ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.ka dhe mbulesen e karoceris mbrapa.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 800,000 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Pogradec

prodhuesi: Mitsubishi
modeli: L200
viti: 2002
kilometrat: 20 000 - 24 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.