MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro


Rreth Produktit


Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne kualitet dhe cilesi...... MIELE vetem MIELE Ofroje edhe lavatrice 8 kg.... 9 kg...dhe tharese rrobash....

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Elbasan
çmimi: 799 €
Kontakt: 0694882445
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

4 muaj më parë

Shitet lavatrice mekanike


Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke

Elbasan

4 muaj më parë

MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS


Samsung MG23F301TAS. Kapaciteti 23 litra Fuqia mikrovalë 800 W Power Grill 11...

Tirana

4 muaj më parë

Frigorifer


Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.